• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Летни фустани за жени дозвола, Плус Големина Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Долг Фустан Зелена 18

Летни фустани за жени дозвола, Плус Големина Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Долг Фустан Зелена 18

 
DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

Плус Големина Модни Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Секојдневен Долг Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Летен и Пролетнудобен материјал, погоден за различни прилик ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан има долг ракав и стојат вратот со цветни печатење за око-фаќање. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : Држач За Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Фустан bustwaistlengthxxxxxl182248130cm/51.18"108cm/42.52"131cm/51.57"Големина : Xxxxlus : 18uk : 22eu : 48bust : 130cm/51.18"Половината : 108cm/42.52"Должина : 131cm/51.57" Жени Плус големина Врвови Дозвола 5 5. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди