• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вублинг Дами Лето Плажа Сарафан Краток Ракав Долг Фустан Кафтан Макси Фустани Жени Обична Забава Црн XL

Вублинг Дами Лето Плажа Сарафан Краток Ракав Долг Фустан Кафтан Макси Фустани Жени Обична Забава Црн XL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди