• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Најдобар Смокинг Машки Формален, Матурска, Свадба, Крстарење Смокинг Елек, Лак-Вратоврска И Хенки Поставени Во Розова-XL

Најдобар Смокинг Машки Формален, Матурска, Свадба, Крстарење Смокинг Елек, Лак-Вратоврска И Хенки Поставени Во Розова-XL

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Најдобар Смокинг Формален Смокинг Елек За Свадба, Матурска, Крстарење и Секоја Посебна Пригода. Пинк Машки Целосен Грб Смокинг Свечен Елек. Ремен и Тока назад за затегнување на големината. 5-копче пред затворање. Бесом џебови. Лак-Вратоврска 2 1/2" Широк. Одговара на вратот до 22". Претходно врзани. Прилагодлив за лесна големина. Соодветен Џебен Квадрат 10 " х 10". Големина XS (Градите 33"-34" Центар назад должина 20") Големина S (Градите 35"-37" Центар назад должина 20.5") Големина M (Градите 38"-40" Центар назад должина 21.5") Големина L (Градите 41"-42" Центар назад должина 22.5") Големина XL (Градите 43"-45" центар назад должина 23.5") Големина 2xl (градите 46"-48" Центар Назад Должина 24") големина 3xl (Градите 49"-52" Центар Назад Должина 25") големина 4xl (Градите 53"-56" Центар Назад Должина 26.5") големина 5xl (Градите 57"-59" Центар назад должина 27.5") Големина 6 XL (Градите 61"-63" центар назад должина 28.5") ЗА ДА ЈА ОДРЕДИТЕ вашата големина, ВЕ молиме ИЗМЕРЕТЕ Ги Градите и Половината (Не Големината на Панталоните, туку најголемиот дел (Стомакот)) и Споредете ги Со Препораките За Големина Дадени Погоре. Ако мерењето на стомакот е поголемо, тогаш мерењето на градите, ве молиме одете со најголемото мерење. Ако сте помеѓу големини, ве молиме изберете ја поголемата големина. Секој обид е направен за прикажување на сликата на производот што е можно поблиску до вистинската боја. Сепак поради разликите во системот и техниките на прикажување невозможно е боите да бидат 100% верни на животот. 100% Полиестерски Сатен. Целосен Елек За Грб. Ремен и Тока назад за затегнување на големината. 5-копче пред затворање. Бесом џебови. Појавување На Лак-Вратоврска и џеб хенки вклучени. Целосен Елек За Грб. Ремен и Тока назад за затегнување на големината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди