• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пред-Сопственост Експрес Женска Големина Фармерки

Пред-Сопственост Експрес Женска Големина Фармерки

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 00. Среден Рег Пораст. 26.25" Инсем, 9.0 "Пораст, 28.5" Половината. 78% Памук, 20% Полиестер, 2% Спандекс.


Карактеристики на понудата

Слични понуди