• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Грижа Мечки-9 Грав Кадифен - Желба Мечка - Мек Гушкачки Материјал

Грижа Мечки-9 Грав Кадифен - Желба Мечка - Мек Гушкачки Материјал

 
DEN 687.84

Количина на стоки
Достапно

Мечките За Нега се група мечки во мисија да се грижат и споделуваат и на кој подобар начин да се придружите отколку Со Мечките За Нега Сакаат Мечка Грав кадифен. Желбата мечка е 9" инчи во големина што ја прави совршена за да ги преземе сите ваши авантури големи или мали. Соберат сите 8 Од Грижата Мечки грав Кадифен денес! МЕК МАТЕРИЈАЛ ЗА ГУШКАЊЕ-Мечката Со желби е со големина од 9 инчи и доаѓа во мек материјал за гушкање, подготвен за неограничени прегратки со мечки. УНИКАТНА ЗНАЧКА ЗА СТОМАКОТ-Мечката Сака да ги остварува желбите и верува дека нема ништо на светот што желбата не може да помогне. И таа е посебен вид сонувач, бидејќи дури и кога желбите не се остваруваат, таа сепак мисли дека желбата е многу забавна! Желбата мечка го покажува ова со нејзиниот стомак значка - насмеана стрелачка ѕвезда.


Карактеристики на понудата

Слични понуди