• Најдобра цена
  • Неодамнешно
14к Жолто Злато Милграин Редење Бенд Направени Во Сад стк19-120и-7.5

14к Жолто Злато Милграин Редење Бенд Направени Во Сад стк19-120и-7.5

 
DEN 3195.84

Количина на стоки
Достапно

14к Злато 1,2 мм Милграин Лента За Редење Овој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата НА Соединетите Држави изработени од 14к Жолто Злато Листа На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 14К; Завршница : Полиран; Камен Количина_1 : 1; Ширина На Опсег : 1,2 мм; Камен Поставување_1 : Прстен Машина; Големина (Минимум) : 7,5; Големина (Максимум) : 7,75; зголемување НА Прилагодувањето НА ГОЛЕМИНАТА : 0,25; Материјал : Основно : Злато; Голем : Да; камен форма_1 : тбд; ГОЛЕМИНА НА КАМЕН_1 : ; Дебелина : 1,45; Тип На Производ : Накит; ТИП На Накит : ПРСТЕНИ; Продаден По Единица : Секој; Пол : Женски; Материјал : Примарна - боја : жолта; тип на прстен : Свадбени Ленти; Тип На Раб : Милгрин; Тип На Камен (Друго)_1 : Странично Монтирање На Камен(И). 14к Злато 1,2 мм Милграин Накит Со Лента : Прстени Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 1.2 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Големина (Минимум) : 7.5. Големина (Максимум) : 7.75. Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25. Материјал : Основно : Злато. Голем : Да. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1.45. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Женски. Материјал : Примарна Боја : Жолта. Тип Прстен : Свадба Бендови. Тип На Работ : Милгрин. Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа (и). Земја на Потекло - САД.


Карактеристики на понудата

Слични понуди