• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вилтон Дојдете Монограм Џеб Покана Комплет, Црна Бела, Кт

Вилтон Дојдете Монограм Џеб Покана Комплет, Црна Бела, Кт

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Овој Комплет За Покани За Џеб Со Монограм Вилтон Скролувајте е неверојатен начин да ги известите вашите пријатели и семејството за да го зачувате датумот на вашиот голем ден. Вклучува 25 џебови, пликови, покани, картички за одговори, пликови со картички за одговори, картички за прием, картички за насока, ознаки за печатење и панделки. Овој комплет за покана за лизгање доаѓа и со 50 лепила и 15 тест ленти. Тоа ви овозможува да додадете многу стил и класа на целиот процес на правење и испраќање покани. Вилтон Дојдете Монограм Џеб Покана Комплет, Црно/Бело, 25 Кт : 25 секој од џебовите, коверти, покани, одговори картички, коверти одговор картичка, прием картички, насока картички, печатење тагови и панделки. Дојдете покана картички доаѓаат во црно/бело. Вклучува чекор-по-чекор инструкции за тоа како да направите поканите да изгледаат печатени по нарачка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди