• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханес Девојки Ками Ремен Безжичен Градник 2-Пакет

Ханес Девојки Ками Ремен Безжичен Градник 2-Пакет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Безжичен Градник За Ремени За Девојки На Ханес 2-Спакувајте Ја целата удобност на ками и целата покриеност на градник го прават ова совршено за девојки кои сакаат да го имаат сето тоа. Мека беспрекорна изработка за целодневна удобност. Прилагодливите ремени обезбедуваат правилно вклопување. 2-слај фронт за скромност. Достапно во удобен 2-Пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди