• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вуелта СЕ Рамен БЦД 44Т Синџир, Сребрена

Вуелта СЕ Рамен БЦД 44Т Синџир, Сребрена

 
DEN 8943.84

Количина на стоки
Достапно

За тој специјален гроздобер велосипед или омилена брзина, РАМНИТЕ прстени СЕ одличен начин за подобрување на перформансите на вашите велосипеди. Синџирите на вуелта продолжуваат да го поставуваат стандардот за квалитет и достапност – и сите наши прстени се уште се дизајнирани и обработени со цпу од алуминиум на авиони. Одговара на 5-рака 94мм П.н. е. компактен МТБ, средна/надворешна положба. Достапна е анодизирана црна или сребрена боја. Цпу-машински и рачно проверени модели достапни за пат, МТБ и патека/фиксна опрема.


Карактеристики на понудата

Слични понуди