• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Принстон Четка Мини-Деталер Синтетички Самур Четка, Круг, 3 0

Принстон Четка Мини-Деталер Синтетички Самур Четка, Круг, 3 0

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Удобната рачка на оваа четка ви ја дава потребната контрола за фини детали и нежни дизајни. Врвен за ситни детали сликарство во акварел, акрилик и гуаче. Квалитетен синтетички самур, истиот што се користи во серијата оригинално Наследство На Принстон, обезбедува совршена точка и јасен раб. Модел БР : PB3050 R-3/0. Бренд : Принстон Уметник Четка Копродукции. Принстон Четка Мини-Деталер Синтетички Самур Четка, Круг, 3/0.


Карактеристики на понудата

Слични понуди