• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Асортиман На Пердуви . - Гвинеја Кокошка Биоти Сатинети Кокил

Асортиман На Пердуви . - Гвинеја Кокошка Биоти Сатинети Кокил

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики кокошка од гвинеја, Биоти, Сатенети и Мешавина Од Кокил.Обликувајте ги Овие Пердуви за да создадете прекрасен накит, украси, корсажи или занаети од хартија.Опциите се бесконечни! 7 х 8 во. пакетот содржи асортиман На Пердуви во различни бои.- SKU : NTMKGP49975 Карактеристики Цукер-Гвинеја Кокошка, Биоти, Сатинети, И Кокил микс. Обликувајте ги Овие Пердуви за да создадете прекрасен накит, украси, корсажи или занаети од хартија. Опциите се бесконечни! 7 х 8 во. пакетот содржи асортиман На Пердуви во различни бои. - ШКУ : НТМКГП49975.


Карактеристики на понудата

Слични понуди