• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Беркли Оган Линија Ултра Превозникот Плетенка Линија, 17lb, 300yd, Кристал

Беркли Оган Линија Ултра Превозникот Плетенка Линија, 17lb, 300yd, Кристал

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Беркли Огнена Линија Ултра 8 плетенка линија. . дизајниран е со позаоблена поконзистентна структура на линијата за најдобро . ракување. Тоа е најдобрата огнена Линија создадена. Научниците во беркли имаат . примени познатиот огнена линија процес за термички осигурувач неверојатно . силна 8-носител Динема јп влакна плетенка. Тоа фрла 10% подалеку од . Класичната Огнена Линија на беркли. Потешко е да се понуди 50% повеќе абразија . отпор од класичната Огнена Линија. Беркли Огнена Линија Ултра 8 линија е . позаоблени, помазни и посилни. Овозможува подолги фрлања од кога било. Риболов линија направена со ултра-силни 8-превозникот Динема јп влакна. Заоблена Структура на линијата за подобро ракување. 4 пати повеќе отпорни на триење од традиционалните Оган Линија. Фрла 10% подалеку. 300 јарди; 17-фунта пауза сила.


Карактеристики на понудата

Слични понуди