• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Playgro Добра Ноќ Мечка Ноќ Светлина И Стр

Playgro Добра Ноќ Мечка Ноќ Светлина И Стр

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Проект ноќно небо форми или употреба како утешна ноќ светлина, добрата ноќ мечка ноќ светлина и проектор е прекрасна 2 во 1! Едноставно изберете боја или поставете во режим на промена на бојата и гледајте како преслатката мечка нежно ја осветлува собата на вашето бебе. Оваа симпатична мечка има 30 минути време за проекција на бои и е пренослива и без кабел за да помогне во правењето на собата на бебето безбедно место. Оваа мечка ќе помогне да се развие координацијата на очите и визуелниот развој на бебето додека ги смирува во добар сон. Карактеристики* проектор и ноќно светло во едно!* 30 минути време на проекција* 2 режими на боја* Пренослив и без кабел.


Карактеристики на понудата

Слични понуди