• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Само Мојата Големина Женски Плус Активен Тркач Џерси Резервоар

Само Мојата Големина Женски Плус Активен Тркач Џерси Резервоар

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Само Мојата Големина Женски Активен Тркач Џерси Резервоар Совршен За слоевитост над вашиот спортски градник. Лесната ткаенина за истегнување ја отстранува влагата за да ви биде удобно. Ленти лажичка вратот и раката отвори. Тркачки стајлинг со централен заден спој за да додадете дефиниција. 90% Полиестер/10% спандекс. 4Х. ОДИСЕЈА. Жени. Само Мојата Големина. Лажичка Вратот. Тенкови. Тркач.


Карактеристики на понудата

Слични понуди