• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ремингтон Шејвер

Ремингтон Шејвер

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Remington FR-730 Pivot & Flex Машки Бричење карактеристики стожерот технологија со целосна свиткување вратот и две фолии флексибилни со ножеви од нерѓосувачки челик за блиски, конзистентна бричење. За детална работа на бакенбарди и влакна на лицето, скокачкиот тример нуди максимална брзина и прецизност. Бричот може да работи со батерија на полнење која трае до 10 дена бричење со 60-минутно полнење. Ремингтон Бричење Апликација/Употреба : Вратот, Бакенбарди, Брадата, Вилицата. Хемија На Батеријата : Никел Метал Хидрид (Нимх). Апликација/Употреба : Вратот, Бакенбари, Брадата, Вилицата. Хемија На Батеријата : Никел Метал Хидрид (Нимх). Влезен Напон : 120 V AC, 230 V AC. Извор на енергија : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Батерија. Влезен Напон : 120 V AC, 230 V AC. Извор на енергија : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Батерија. Максимално Време На Полнење На Батеријата : 1 Час. Максимално Време На Траење На Батеријата : 0,67 Час.


Карактеристики на понудата

Слични понуди