• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханза-Зајаче Жакард, 9

Ханза-Зајаче Жакард, 9

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Ве покануваме да ја истражите нашата извонредна колекција на уникатни, рачно изработени, луксузно меки, гушкачки и интерактивни кадифни животни. Брендот ХАНЗА е меѓународно признат за нашите репродукции на најомилените животни во светот, создадени од легендарните, квалификувани занаетчии во нашето Општествено и еколошки одговорно Студио Ханза.    Рачно изработена, многу реална и многу гушкачка кадифен играчка. Секој кадифен ханза доаѓа со ОЗНАКА со упатства за настава/грижа. Погоден за сите деца на возраст од 3 години и повеќе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди