• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Адирондак Вајат Традиционална Област Килим, Црн Чај, 9' 12'

Адирондак Вајат Традиционална Област Килим, Црн Чај, 9' 12'

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Достапно во повеќе големини. Подлогата содржи подлога за тепих од јута (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Внатрешна Употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди