• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Додаток Диск Ремен Одговара изберете: 1992-ИСУЗУ НПР, ТОЈОТА ПИКАП

Додаток Диск Ремен Одговара изберете: 1992-ИСУЗУ НПР, ТОЈОТА ПИКАП

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Дизајнирана за најтешките апликации, конструкцијата На Флитрунер обезбедува супериорна флексибилност, стабилност, носивост и ненадминат век на траење на ременот. Патентираните материјали обезбедуваат врвни перформанси при екстремни продолжени работни температури што го прави овој појас врвен решавач на проблеми. Напредната мешавина на гумена технологија ЕПДМ ги издржува современите закани за влошување од зголемената изложеност на озон и течности за ладење на база на вода. Флитрунер го прави сето ова додека обезбедува најниска цена по милја за флотите, вклучувајќи пикапи од 3/4 и 1 тон.Гејтс Зелена Лента Fleetrunner V-Појаси Може Да Ја Преземе Топлината.Тешката конструкција се спротивставува на пукање и отпорност на абење и топлина ја изведува конкуренцијата на најпроблематичните погони патентирана конструкција НА ЕПДМ со различни зелени задни врати За џвакање-Управувано Од Можноста Додаток За Погонски Ремен Избери : 1992-1998 ИСУЗУ нпр 4 Цил 3,9 Л 1983 ТОЈОТА ПИКАП 4 Цил 2,2 Л 1981-1985 ШЕВРОЛЕТ ц6000 8 цил 6 л 1984-1985 гмц ц6000 8 цил 6 л 1984 ГМЦ Ц5000 6 цил 4.8 л 1988 Шевролет Ц6500 8 цил 6 л 1988 ГМЦ Ц7000 8 Цил 6 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди