• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB2302RUG Ноќта На Вештерките Страшно Кинески Гребен Црна Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства BB2302RUG Ноќта На Вештерките Страшно Кинески Гребен Црна Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства BB2302 RUG Ноќта На Вештерките Страшно Кинески Гребен Црна Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", Машина Перат Мемориска Пена Мат кој се одликува со раса специфични Кинески Гребен уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Ноќта на Вештерките со оваа декоративна Подлога за Ноќта на Вештерките. Оваа Машина Перат Меморија Пена мат е од каролини богатства колекција Страшно Ноќта На Вештерките Кучиња. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди