• Најдобра цена
  • Неодамнешно
& В Дома Рајли 4-Парче Лист Супер Мека Геометриска Шема На Точки, Кралица, Жолта

& В Дома Рајли 4-Парче Лист Супер Мека Геометриска Шема На Точки, Кралица, Жолта

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Ниту еден комплет постелнина не е комплетен без идеален комплет чаршафи што ја собира целата работа заедно. Листот Рајли поставен Од Њујорк И Ц Дома е се што баравте кога станува збор за стилот и удобноста. Овој печатен сет на листови има геометриска шема со точки на еднобојна позадина и доаѓа со вграден лист, рамен чаршав и две навлаки за перници. Користете го овој комплет со вашиот омилен утешител, јорган или јорган за да му дадете уникатен изглед на вашиот декор во спалната соба. ЛЕСЕН-овој сет на листови е лесен и идеален за сите сезони. СТИЛ и УДОБНОСТ - овој дизајн координиран рамен и вграден комплет чаршафи и навлаки за перници е и сон за гледање и спиење. ШЕМА СО ТОЧКИ-овој сет на листови има геометриски отпечаток од шема со точки и доаѓа со вграден лист, рамен лист и две навлаки за перници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди