• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ново Традиционално ДРВО ТРИ ПАНЕЛ ЕКРАН-КАФЕАВА

Ново Традиционално ДРВО ТРИ ПАНЕЛ ЕКРАН-КАФЕАВА

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно

Опис На производот 72 " Ажурирани Традиционални Еспресо Заврши Манго Дрво Три Панел Соба Екран Со Прободен Лизгање Дизајн Горниот, шарки И блок нозе специфики На Производот Димензии : 60х1х72. Тема : Нов Традиционален. Собрание : Не. Вкупни Димензии 60х1х72. Боја кафеава. Серија Нови Традиционални. Заврши текстура.


Карактеристики на понудата

Слични понуди