• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нучита Три-Сабор Тегла За Ширење 12. Оз

Нучита Три-Сабор Тегла За Ширење 12. Оз

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

ОПИС. НУЧИТА ТРИСАБОР : мешавина од најдобрите вкусови во светот : чоколадо, ванила и јагода, со супер кремаста и незаборавна текстура. Нуцита Намачкана е најлесниот начин да ставите бонбони НА се што сакате. Леб? Колаче? Милкшејк? Светот?. ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Вклучува една тегла од 12,35 унци со вкусна Намачкана Нукита трисабор внатре. ВКУСЕН ВКУС : Кремаст, сладок, со какао. Може да се ужива во секое време од денот. ОДЛИЧНО ЗА ДЕЦА : тоа е забавен и динамичен производ кој комбинира забава со вкус, правејќи ги потрошувачите да го доживеат неговиот вкус со комбинирање на чоколадо и крем. ОМИЛЕН ПРАЗНИК : Нуцита е вкусна кремаста бонбона за деца и млади возрасни. Можете да уживате насекаде, во секое време од денот, на кој било начин што сакате! Идеално е да се делат на детски забави, да се користат како полнила за пињата, да се ставаат во детски кутии за ручек или материјал за Ноќта на Вештерките. СОСТОЈКИ. Шеќер, масло од соја, масни млечни цврсти материи, палмово растително маснотии, немасно млеко, малтодекстрин, какао во прав, соја лецитин, вештачки вкусови, полиглицерол полирицинолеат, ТБХК и Црвено езеро 40. Содржи млеко и соја. Може да содржи кикирики, ореви од дрвја (лешници), глутен и јајце. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ. Димензии : 3,3 х 03,03 х 3,93 инчи. Рок на траење : 12 Месеци. Нучита Трисабор Се Шири. Голема Вредност. Три Вкусни Вкусови. Одлично За Деца.


Карактеристики на понудата

Слични понуди