• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Марвел Стрипови-Вулверин-Крајна Х-Мен # Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Стрипови-Вулверин-Крајна Х-Мен Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Вулверин-Крајна Х-Мен #97 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Вулверин-Крајна Х-Мен #97 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".


Карактеристики на понудата

Слични понуди