• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Декмод 17 30 Сива Метална Индустриска Масичка За Кафе

Декмод 17 30 Сива Метална Индустриска Масичка За Кафе

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Декмод 17 "х 30" Индустриска Масичка За Кафе Од Сив Метал е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Неговиот недовршен изглед, темната шема на бои и конструкцијата од дрво и метал ја прават оваа тркалезна маса за кафе од железо и дрво погодна за рустикални и индустриски домови. Корисни и елегантни, масичките за кафе се повеќе од само убаво парче мебел пред вашиот кауч. Седнете, опуштете се, но не ставајте ги нозете на оваа масичка. Дизајниран со гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка доаѓа испорачана во еден картон. Погоден само за внатрешна употреба. Ставката има максимална граница на тежина од 100 килограми. Произведено Во Индија. Индустриската тема Има индустриски инспириран дизајн за да го направи вашиот простор уникатен. Оваа средна дрвена масичка е направена од тиково дрво и железо. Оваа индустриска дрвена и метална масичка за кафе има полиран црн метален финиш и обоена кафеава дрвена завршница. Оваа извонредна црна метална масичка за кафе прикажува кратка и тркалезна форма на маса со дрвена маса и железни нозе во геометриски стил. Средна железна масичка за кафе со дијаметар од 30" и висина од 17" и тежи 29,5 килограми. Масичката за кафе со метална рамка има дизајн на тркалезна дрвена маса со елегантна рамка од железо и 4 тенки метални нозе. Избришете ја со сува крпа. Дрвото е врежано и монтирано на заварени метални рамки за да ја формира оваа црна масичка за кафе. Индустриска тема. Декмод 17 "х 30" Сива Метална Индустриска Масичка за Кафе прави совршен додаток на секој дом.


Карактеристики на понудата

Слични понуди