• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Линум Дома Текстил турски памук Едрие Бања Крпи Во собата на 4

Линум Дома Текстил турски памук Едрие Бања Крпи Во собата на 4

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Колекцијата на пешкири Едрире тери е прекрасно кадифен и ултра стилски. Изработен е од најквалитетен 100% турски памук за врвна апсорпција, издржливост и мекост на допир. Со безбедно зашиени рабови и украсни рабови на крајот доби, овие Крпи едрире внесуваат луксузен стил во вашиот дом. Забелешка : Поради варијации во резолуциите на компјутерскиот екран, може да постојат мали разлики во бојата помеѓу дадените слики и вистинскиот производ. 100% Вистински Турски Памук. Twill dobby ткаат граница. Тежина : 500 GSM. Достапно во повеќе софистицирани бои. Машинско перење со-топла вода. Комплетот вклучува 2 крпи за капење (27w x 54 H in.). Произведено Во Турција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди