• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во текот; Сивата пепел е 99/1; Спортската сива е 90/1; Темна Хедер, Безбедносна Зелена, Безбедносна Портокалова Гилдан Менс 5,3 мл. Тешка Памучна Маица 5 Пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди