• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Топс Хром МЛБ Бејзбол Вредност Бо Тргување Картички

Топс Хром МЛБ Бејзбол Вредност Бо Тргување Картички

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Рефрактор : последователно нумериран Розов Рефрактор : последователно нумериран Црвен Рефрактор : последователно нумериран на 5 Суперфрактор : нумерирани 1/1 Плочи за Печатење : нумерирани 1/1! Топс Хром Бејзбол! Дом На Автограмот Хром Дебитант! 7 Пакети + 1 Бонус Пакет На Ексклузивни Хром Картички! 4 Бонус Сепија Рефрактор Хром По Кутија!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди