• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Миење На Телото на Стариот Зачин За Мажи Навлажнете Со Шеа Путер, фл оз

Миење На Телото на Стариот Зачин За Мажи Навлажнете Со Шеа Путер, фл оз

 
DEN 79.52

Количина на стоки
Достапно

Старата колекција на мириси За Зачини Е за откривање на свежината на природата но откако ќе тргнете кон најоддалечените места на земјата и ќе стигнете дома ќе откриете дека свежината била во вас цело време затоа што веќе сте одлични, понекогаш само мирисате на смрдлив човек, но тоа е во ред. Навлажнете со Шеа Путер мириса на место каде што не треба да носите панталони или чевли или да се поздравите со соработниците што не ви се допаѓаат во машината за кафе. Мириса и на капина, црна малина, слива, ванила и килибар. Миењето На Телото на Стариот Зачин Му кажува на нечистотијата и мирисот да одат да му пречат на некој друг. Затоа, донесете го мирисот на вашите авантури дома или мирисајте на авантурите што сеуште не сте ги поминале. Нема да судиме. Само ти, момче. Стариот Зачин Го Навлажнува Миењето На Телото има траен мирис. Мириса на капина, црна малина, слива, ванила и килибар. Ја мие нечистотијата и мирисот и обезбедува хидратација од растително потекло. Не, Навлажнете Со Шеа Путер нема да ве излади. Зборот што го барате е мазен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди