• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Принц 12-Отворање Благословен Ѕид Виси Колаж Рамка За Слика, За Фотографии, Природни

Принц 12-Отворање Благословен Ѕид Виси Колаж Рамка За Слика, За Фотографии, Природни

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Почитувајте ги негуваните спомени со овој безвременски и елегантен Принц мулти-отворање ѕид виси рамка за слика колаж во сива боја. Изграден од издржлив МДФ, со чуден бел граничар, напишан "Во Оваа Куќа Сме Благословени" чувство. Нашиот колаж содржи дванаесет фотографии од 4х6 инчи. Приказ во дневната соба, кујната, влезот или повеќе. Овој голем ѕиден колаж е подготвен да виси со две вклучени две метални закачалки. Рамка За Слика Во Стил на колаж-Совршена За серија фотографии или снимки; Има 12 отвори за фотографии што содржат 4 Х 6-инчни фотографии. Направено За Траен Квалитет-Изградено од цврст МДФ, ова парче може да се негува во годините што доаѓаат. Лесно Виси-Доаѓа подготвен да виси со алатките што веќе ги поседувате; Има две закачалки за пила прикачени на грбот за безбедно, лесно закачување. Колаж со голема Големина-Кога го закачувате колажот со рамка за фотографии, ќе ви треба простор на ѕидот од 36 инчи хоризонтално и 15,50 инчи вертикално; ширината на рамката е 0,65 инчи. Ги штити Вашите Фотографии-Има цврста табла со лесно отворени јазичиња и чист ацетат што ги штити и зачувува фотографиите и отпечатоците.


Карактеристики на понудата

Слични понуди