• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии За Засадување Градина Возбудлива Фраза Инспиративно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Индустрии За Засадување Градина Возбудлива Фраза Инспиративно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 24 х 1.5 х 30 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Ботанички, Куќа, Билки, Растенија, Да Се Засади Градина Е Да Се Верува Во Утре. Дизајн На Лил ' Ру.


Карактеристики на понудата

Слични понуди