• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Златен Грчки Стаклен Сад Мијалник И Четкан Никел Тапа Во Собата

Златен Грчки Стаклен Сад Мијалник И Четкан Никел Тапа Во Собата

 
DEN 3199.84

Количина на стоки
Достапно

- Висококвалитетниот керамички диск кертриџ обезбедува употреба без одржување. Тип На Инсталација : - Брод. Материјал : - Калено Стакло. Вкупна Висина-Врвот До Дното : 4.Карактеристики : - Ги Вклучува сите хардвер за монтирање и топли/ладни водни линии, цврст месинг скокачки одвод и цврст месинг монтажен прстен и двете во соодветна завршница. - Запомнете дека мијалникот за садови додава висина на вашата суета, затоа проверете дали вашата суета е доволно кратка што кога мијалникот е Инста VGU2227 Карактеристики Ги Вклучува Сите хардвер за монтирање и топли/ладни водни линии, цврст месинг скокачки одвод и цврст месинг монтажен прстен и во соодветна завршница. Вкупна Должина-Од Страна На Страна : 22.


Карактеристики на понудата

Слични понуди