• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Автоматски 9154-Мерач На Температура На Водата ЗА Воздушен Погон; 2-во.; Лице За сребрено Бирање; ЛЕР За Избор На Корисник; Електрично Воздушно Јадро; 100-Степен F; Работи

Автоматски 9154-Мерач На Температура На Водата ЗА Воздушен Погон; 2-во.; Лице За сребрено Бирање; ЛЕР За Избор На Корисник;

 
DEN 4768.48

Количина на стоки
Достапно

Работи со Најмногу 1996 И Понови ВОЗИЛА ОБДИ. Преземете Ја Бесплатната Апликација Air Drive За Да Ја Потврдите Компатибилноста. Бара Airdrive Модул PN[9110]. Инсталира Во Секунди. Едноставно Приклучете Се Во Пристаништето ОБДИ На Возилата. Вистински Приклучок И Функционалност Игра. Ги користи Вашите Возила Постоечки Оем Сензори. Лесно Конфигурирање На Параметрите На Екранот Преку Вашиот Телефон Или Таблет. 256 Опции За Боја За Совршен Внатрешен Натпревар. Автомобил. 9154-УЛ. НОВО.


Карактеристики на понудата

Слични понуди