• Најдобра цена
  • Неодамнешно
О Б БАЗА ПЛОЧА, ТОЈОТА РАВ4

О Б БАЗА ПЛОЧА, ТОЈОТА РАВ4

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Влечење Бар Заграда Бар База Плоча; Вкл. Отстранливи Јазичиња За Прицврстување; Инсталирајте Време 3 часа.; КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодено Дизајнирани за вашето Возилосини основни плочи Од Вол се прилагодени дизајнирани за секое специфично влечено возило. Кога купувате основна плоча Од Син Вол, таа ги вклучува сите потребни хардвер и упатства за инсталација "направи сам".Синиот Вол е меѓународно познат по своите квалитетни производи за влечење, од шипки за влечење и основни плочи, до системи за контрола на управувањето, дополнителни сопирачки, носачи, распределба на тежината и куки од гуска и сѐ помеѓу нив. Со производ и дополнителна линија разновидна како и нивната база на клиенти, Синиот Вол има сѐ за да ги задоволи вашите рекреативни или комерцијални потреби. Сини Вол BX3770 База Плоча За Тојота Рав 4 Сини Вол База Плоча за Тојота Рав 4 06-10 И Рав4 Спорт Само 11-12 Специјални Белешки : 1. Фасцијата на браникот мора да се отстрани и замени за време на инсталацијата. 2. Бара одредено средување на браникот (фасција, пластика и или скара). 3. Бара некои дупчење (не големи). 4. Бара одредено кастрење на воздушната брана. 13. Користете само со шипки за влечење на моторни куќи ИЛИ адаптери BX8833 или BX88151. Отстранливите јазичиња со само една дупка нема да се прикачат на шипки за влечење на автомобил или други адаптери. Признанието може да се користи само со отстранливи табулатори кои имаат 22 инчи или поголеми јазичиња со растојание. Авантуристот може да се користи со основни плочи со растојание од 24 инчи-40 инчи отстранливи јазичиња. Амбасадорот може да се користи само со 24 инчи распоредени отстранливи јазичиња.


Карактеристики на понудата

Слични понуди