• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- Улични Отпечатоци Симетрија Структура Синџир Врска Позадина, 27-во од 33-фт, 74. квадратни. фт

- Улични Отпечатоци Симетрија Структура Синџир Врска Позадина, 27-во од 33-фт, 74. квадратни. фт

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа Позадина На Синџирот На Синџирот На Симетрија На А-Улични Отпечатоци доаѓа во низа примамливи бои. Неговата шик шема на четириаголник додава кралски допир на декор. Повторувачкиот дизајн со директно совпаѓање го олеснува инсталирањето. Непастен неткаен материјал. 27.5-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 27-во со 33-стапки долга ролна. Покрива околу 74,3 квадратни метри.


Карактеристики на понудата

Слични понуди