• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лагуна Колекција LGN202B Беж Сина Килим

Лагуна Колекција LGN202B Беж Сина Килим

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Достапно во повеќе големини.000 производи на SAFAVIEH денес. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. 100% Полипропиленски Куп.


Карактеристики на понудата

Слични понуди