• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бесконечност Громет Завеса Панел

Бесконечност Громет Завеса Панел

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Панелот за бесконечност е прекрасен ткаен жакард кој има повеќе вертикални испреплетени бранови обрасци вткаени во панелот. Овој панел е жаккард со голема тежина кој е целосно обложен со оф-бела постава. Обложените панели помагаат овие завеси да бидат енергетски ефикасни и да се усогласат со сите прописи за владение во врска со белата боја на ткаенината свртена кон прозорецот ажурираниот стил на панелот за громови го прави ова совршено за секоја просторија. Овој елегантен панел е подобрен со осум мат сребрени готови шипки со дијаметар од 1,5 инчи и може да прифати декоративна шипка за завеси до 1,25 инчи за да го комплетира изгледот. Бесконечната ткаенина може да се пере во машина и лесно се одржува во вашиот дом. Громет Панел. Јаглен. Продадени како еден панел. Соба Затемнување. Дополнителни бои и должини. Машинско перење ладна вода, без белило со хлор, Закачете ја да се исуши.


Карактеристики на понудата

Слични понуди