• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тркала 100П-Серија БС 5х4, 75 5х120. Полиран Финиш Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

Тркала 100П-Серија БС 5х4, 75 5х120. Полиран Финиш Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

 
DEN 5759.68

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со 1960-2008 Шевролет/ГМЦ, 1964-1974 Буик, 1996-2001 Исузу, 1963-2006 Јагуар, 1965-1987 Олдсмобил и 1964-2008 понтијак модели со 5 х 4,75" (5 х 120,65 мм) шема на завртки на тркалата;Класичен Модел на завртки дизајн со 5 краци кој сигурно ќе изгледа одлично И На Старите И На Новите Мускулни Автомобили! Засилете ја yourетиката на вашето возење со некој шарм од старата школа со инвестирање Во КЛАСИЧНИ ТРКАЛА и бандажи СО ВРТЕЖИ. Овие елегантни тркала даваат безвременски стил и елегантна привлечност, што ги прави ѕвездена замена за оние генерички фабрички бандажи.; Класичниот Дизајн со 5 Краци Изгледа Одлично На Стари Или Нови Мускулни Автомобили и Камиони. Полиран Краци и Тркало Надворешната Усна. Леано Алуминиумско Тркало Изградба. 5 " Растојание На Тркалата. 5 х 4.75 Шема На Завртки На Тркалата. Одговара Изберете : 1967-1981 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1967.1970.1972 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1969 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 8 ЦИЛ Л 1969-1981 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 1971 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 1982-1992 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5 Л 1968 ШЕВРОЛЕТ шевел 8 цил л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1967-1971 ПОНТИЈАК ГТО 1969-1971 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 ЦИЛ Л 1967-1972 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 1979-1984 ДОЏ Д-СЕРИЈА 1972 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 ЦИЛ 5 Л 1967-1972 БУИК СКАЈЛАРК 1967-1972 понтијак ЛЕМАНС 1967-1971 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС 1973-1974 ДОЏ ДАРТ 6 ЦИЛ 3.7 л 1968-1972 БЈУИК ГРАНД СПОРТ 1978 ДОЏ Д-СЕРИЈА 8 ЦИЛ 5.2 Л 1971-1974 ПОНТИЈАК ВЕНТУРА 1966-1972,1976 ДОЏ ДАРТ 6 цил 3.7 л 1968-1969 ПОНТИЈАК ТЕМПЕСТ 1967-1969 БУИК СПЕЦИЈАЛНИ 1973-1974 ОЛДСМОБИЛ ОМЕГА 1971-1972 ГМЦ СПРИНТ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди