• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ТОНЕР 850Х-Коноп Накит Колекции-Мали Школка Каури

ТОНЕР 850Х-Коноп Накит Колекции-Мали Школка Каури

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Тонер-Коноп Накит Комплет. Овој комплет од коноп прави три парчиња : чокер; нараквица и глужд. Овој пакет содржи коноп; монистра и детални упатства. Достапно во различни стилови : форма; големина; бојата и бројот на монистра варираат во зависност од дизајнот. Содржината може да варира. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Произведено во САД.- ШКУ : Нмг10116 Тонер-Коноп Накит Комплет. Овој комплет од коноп прави три парчиња : чокер; нараквица и глужд. Овој пакет содржи коноп; монистра и детални упатства. Достапно во различни стилови : форма; големина; бојата и бројот на монистра варираат во зависност од дизајнот. Содржината може да варира. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Произведено во САД.- ШКУ : НМГ10116.


Карактеристики на понудата

Слични понуди