• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ступел Кога Ќе Влезете Во Оваа Училишна Листа Инспиративна Сликарска Галерија Завиткана Платно Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Кога Ќе Влезете Во Оваа Училишна Листа Инспиративна Сликарска Галерија Завиткана Платно Печатење Ѕидна Уметност

 
DEN 102.08

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Училиште, Настава, Моливи, Кога Ќе Влезете Во Ова Училиште Сте Паметни, Важни, Почитувани, Истражувачи, Читатели, Научници, Уметници, Неверојатни, Сонувачи, Иднината, Причината Поради Која Сме Тука. Дизајн Од Џо Мултон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди