• Најдобра цена
  • Неодамнешно
25FT BNC M ВИДЕО КАБЕЛ ВИСТИНСКА ОМ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА

25FT BNC M ВИДЕО КАБЕЛ ВИСТИНСКА ОМ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Сеопфатен Pro AV / ИТ Серија BNC Приклучок За Приклучок Видео Кабел 25ft-BNC За Видео Уред - 1 x BNC Видео-1 x bnc Машки Видео-Заштитен 75 OHM ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА 25 FT BNC M/M ВИДЕО КАБЕЛ ТОЧНО 75 OHM ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди