• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- Лесно-Кога Е Темно Надвор-ЦД

- Лесно-Кога Е Темно Надвор-ЦД

 
DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

2015 ослободување. Кога Неговото Темно Излегува свежо од потпетиците На деби албумот На Билбордот На Г-Еазис, овие Работи се Случуваат, што беше објавено минатата година за критичко признание. Со кинематографско, лично раскажување приказни и извонредни, тешки и убедливи продукции, кога Неговото Затемнување е лесно најимпресивната и најуспешната работа досега за уметникот во подем. Г-Еази-Кога Е Темно Надвор-ЦД.


Карактеристики на понудата

Слични понуди