• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Погодност Концепти Кралската Сртот Ниво Акрилни Стакло Масичка, Розово Злато Стакло

Погодност Концепти Кралската Сртот Ниво Акрилни Стакло Масичка, Розово Злато Стакло

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Кралскиот Грб 2 Нивоа Акрилна Стаклена Масичка За Кафе Додаваат луксуз и глам Во вашиот омилен простор за живеење со Кралскиот Грб 2 Нивоа Акрилна Стаклена Масичка за Кафе По Практични Концепти. Одликувајќи се со четири акрилни нозе кои поддржуваат две розово златни хромирани метални рамки и две нивоа на проѕирни полици од калено стакло. Одлично за забава, пространата маса ви дава на вас и на вашите гости многу простор за маса за поставување пијалоци и многу повеќе. Доволно простор е достапен на второто ниво на оваа екстравагантна масичка за кафе за прикажување на вашите гламурозни украсни предмети. Ова елегантно парче брзо се собира со потребни само 3 лесни чекори. Додадете повеќе во вашиот простор за живеење со купување комплетната Колекција На Кралскиот Грб со Практични Концепти, секој продаден одделно. Спецификации : Дел од Колекцијата Кралски Грбсовремен Стил2 Нивоа На Проѕирно Калено Стаклоподдржано Со Акрилни Нозе И Розово Златни Хромирани Рамки (Л) 34 инчи. х (Ш) 34 во. х (Ж) 18 во.Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Фотографијата Осветлувањето Или Мониторите Прикажуваат Практични Концепти Кралски Грб 2 Нивоа Акрилна Стаклена Масичка За Кафе, Розово Злато/Стакло Карактеристики : Дел од Колекцијата На Кралскиот Грб по Практични Концепти. Современ Стил. Две Јасни Калено Стакло Полици. Акрилни Нозе И Розово Злато Хром Метална Рамка. Ниско Одржување, Лесно За Чистење И Изградено За Издржливост. Лесно склопување Со Дадени Упатства. Максимален Капацитет На Тежина по Полица : 25 килограми. Собрани Точка Тежина : 40 фунти. Собрани Димензии Точка : (Л) 34 во. х (Ш) 34 во. х (Ж) 18 во.


Карактеристики на понудата

Слични понуди