• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Авиа Женска Ретро Атлетска Патика

Авиа Женска Ретро Атлетска Патика

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Вештачки велур и мрежести панели создаваат ретро изглед на овие Патики Авиа. Целосно фрлен стил и целосно удобен, ова се патиките што ќе ги ставите на повторување. Одлични се за еден ден надвор и даваат стилска изјава. Одликувајќи се со мешавина на бои и влошка од мемориска пена, така што ќе се чувствувате добро како што изгледате. Исклучиво на . Материјал : Синтетички горен; синтетички ѓон. Грижа : место чиста. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Врвка напред. Карактеристики на удобност : Поместена јака и јазик; влошка од мемориска пена. Ретро Патики За Жени Од Авиа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди