• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Медовина Меморандум Книга Рефил Страници, Тесен Пресуди, 3 5

Медовина Меморандум Книга Рефил Страници, Тесен Пресуди, 3 5

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Запишете брзи белешки, задачи или мисли со практична и компактна книга со белешки. Овој пакет Страници За Полнење Меморандуми За Медовина овозможува брзо надополнување на 3" х 5 " белешки. Со својот тесен формат на владеење, секоја компактна страница е форматирана за да го максимизира вашиот простор за земање белешки додека ги одржува вашите мисли уредно организирани. Со својата мала џебна големина е совршено прилагоден за сите професионални, академски и потреби на домаќинствата. Без разлика дали го чувате во вашиот автомобил, дома или во чантата или ранецот, оваа книга со белешки е одлична за вашите дневници, скицирање и секојдневни потреби за земање белешки. Идеален за состаноци, белешки за предавања и како тетратка за домаќинство. Секој пакет доаѓа со 80 листови. Наполнете ја вашата книга со белешки со овие страници за полнење со лабави лисја. Листовите се тесни владеени и двострани за да го максимизираат просторот за земање белешки. 6 дупка удар на страната на хартија одговара меморандум книга 6 прстен дизајн. Вклучува 80 листови од 5" х 3 " хартија. Бели страници со сина пресуда. Страниците со лабави листови се совршени за полнење На Книгата Со Меморандуми За Медовина Винил Со Лабави Листови. Листовите се тесни за да го максимизираат просторот за пишување на секоја страница и да ги одржуваат вашите белешки уредни и организирани. Секоја страница е двострана за двапати поголем простор за земање белешки без најголемиот дел од додавање дополнителни листови. Пакетот вклучува 80 листови хартија. Страниците се со големина од 5" х 3". Листовите се бели со сини линии.


Карактеристики на понудата

Слични понуди