• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства ЦК5609СН Европска Бурманска Мачка Љубов Леплива Забелешка Држач, Црвена, Голема, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5609СН Европска Бурманска Мачка Љубов Леплива Забелешка Држач, Црвена, Голема, разнобојна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства CK5609 SN Европска Бурманска Мачка Љубов Држач За Леплива Белешка, Црвен, Голем, повеќебоен Држач За Леплива Нота со специфични Европски бурмански уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со овој декоративен Држач за Леплива Белешка за денот на Вљубените. Овој Држач За Леплива Белешка е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Забележи! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со столбови и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Овој Држач За Леплива Белешка е од каролини Богатства мачки категорија на производи. Држи лепливи белешки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди