• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бебе Туш Стомак Мерка Игра

Бебе Туш Стомак Мерка Игра

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Играјте наоколу со гости за туширање за бебиња користејќи ја Оваа Лесна Игра За Мерење На Стомакот. Оваа должина на сончево жолта мерна лента содржи ознаки од фракција на инч и колку Е Голема Бебешката Испакнатина?во зелен текст. Оваа партиска игра е забавен начин да ги забавувате гостите и Да ја натерате Идната Мајка да се чувствува дополнително посебно на туш за бебиња или забава за откривање на полот. За да играат, гостите ја погодуваат големината на половината на идната мајка, ја пресекуваат лентата за да одговараат на нивната претпоставка, а најблиску до точната големина победува. Комбинирајте ја оваа игра за мерење на бебешки удари со други игри за туширање за бебиња и материјали за забави за настан исполнет со забава. Бебе Туш Стомак Мерка Игра : 1 Стомакот Мерка Игра . Игра со мерна Лента за туширање за бебиња е долга 150 стапки . Забава за забава за откривање на полот, посипување бебиња или туш за бебиња . Гостите ја погодуваат големината на Стомакот на Идната Мајка користејќи ја мерната лента . Координирајте се со други материјали за туширање за бебиња и игри за забави.


Карактеристики на понудата

Слични понуди