• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Paceline Производи Бух-Удар Срцева Фреквенција Монитор Електрода Крем - 2. Оз Цевка

Paceline Производи Бух-Удар Срцева Фреквенција Монитор Електрода Крем - 2. Оз Цевка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ја зголемува спроводливоста на електричната струја за подобрување на преносот на отчукувањата на срцето.Карактеристики-Помага да се обезбедат конзистентни отчитувања со спроведување на сигнали до мониторот Специјално формулиран и дизајниран да работи со ремени за монитор за фитнес и активност. Обезбедува точна врска и прикажување на отчукувањата на срцето за време на вежбањето. Работи со најчести ремени за фитнес, вежбање и активност и лесно се чисти со сапун и вода. Од производителите На Дивокоза Задник.


Карактеристики на понудата

Слични понуди