• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бафало Игриimми Стјуарт Добри Вибрации Сложувалка

Бафало Игриimми Стјуарт Добри Вибрации Сложувалка

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно

Оваа 1000 парчиња сложувалка Добри Вибрации се базира на уметничкото дело Наimми Стјуарт. Оваа загатка има сукуленти галор. Сукулентите и свеќата го поставуваат расположението и превидуваат убаво и смирувачко зајдисонце над океанот. Ако оваа загатка не ви дава добри вибрации, не знам што ќе ви даде. Секој бафало Игри сложувалка е произведен рециклирана загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Прилеп. Завршената големина е 26,75 х 19,75 инчи. Целосна боја бонус постер вклучени за помош во решавањето. Произведени од материјали со врвен квалитет, вклучувајќи 100% рециклирана картон. Бафало Игри загатки се произведени со користење на заштитен знак "Совршен Предвремени" технологија обезбедување на тесни испреплетени вклопуваат помеѓу парчиња.


Карактеристики на понудата

Слични понуди