• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Момени лил Мо Каприциозен Тепих Во Затворен Простор

Момени лил Мо Каприциозен Тепих Во Затворен Простор

 
DEN 7092.48

Количина на стоки
Достапно

Имаат авантура На Момени Лил Мо Каприц LMJ25 Затворен Простор Килим. Овој разигран тепих има морски дизајн полн со пиратски и закопано богатство. Направен од издржлив полиестер, овој рачно тафтуван килим може да издржи груба и тркалачка игра. Килимот доаѓа во различни големини, па затоа е лесно да се најде оној што одговара на вашиот простор.Опции за големина2 x 3 ft.3 х 5 стапки.4 х 6 стапки.5 х 5 стапки.5 х 7 стапки.8 х 10 стапки. Повеќебоен морски пејзаж. 100% полиестер. Рачно тафтувана конструкција. Изберете од достапни големини. Доволно издржлив за простори со голем сообраќај.


Карактеристики на понудата

Слични понуди