• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Секогаш Модерен Преправајте Се Играјте Играчка Мода Убавина Плејсет в Избрани Додатоци За Коса И Убавина

Секогаш Модерен Преправајте Се Играјте Играчка Мода Убавина Плејсет в Избрани Додатоци За Коса И Убавина

 
DEN 1919.84

Количина на стоки
Достапно

Останете во стил Со Секогаш Модерните 4 Преправајте Се Играјте Играчка Мода Убавина Плејсет! - Овој комплет доаѓа со разновидни додатоци за коса и убавина. - Вклучува пар чевли, чанта, четка, очила, накит, итн. - Совршено преправајте се дека играте сет што ќе го користите самостојно или како додаток на други играчки за убавина/суета. - Се препорачува за возраст од 3 и повеќе години. Карактеристики и спецификации : -Произведени Од Играчки За Брзина-Вклучува пар чевли, чанта, четка, очила, накит, итн-Комплетен плејсет, вклучува се Што е на сликата-Совршено За употреба самостојно или со други сетови за игра-Препорачано за возраст од 3+ и повеќе-Прибл. должина на чевли : 7 инчи што има во кутијата : - Играчки За Брзина Секогаш Модерни 4 Преправајте Се Играјте Играчка Мода Убавина Плејсет Останете во стил Со Секогаш Модерен 4 Преправајте Се Играјте Играчка Мода Убавина Плејсет! - Овој комплет доаѓа со разновидни додатоци за коса и убавина. - Вклучува пар чевли, чанта, четка, очила, накит, итн. - Совршено преправајте се дека играте сет што ќе го користите самостојно или како додаток на други играчки за убавина/суета. - Се препорачува за возраст од 3 и повеќе години. Карактеристики и спецификации : -Произведени Од Играчки За Брзина-Вклучува пар чевли, чанта, четка, очила, накит, итн-Комплетен плејсет, вклучува се Што е на сликата-Совршено За употреба самостојно или со други сетови за игра-Препорачано за возраст од 3+ и повеќе-Прибл. должина на чевли : 7 инчи што има во кутијата : - Брзина Играчки Секогаш Модерен 4 Преправам Игра Играчка Мода Убавина Плејсет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди